Tellimine

Kummipood.com e-poest kaupade tellimine on imelihtne.

KAUBA VALIMINE -> TELLIMINE -> TASUMINE -> KOHALETOIMETAMINE

1. Esmalt valige välja kaup, mida soovite osta.

2. Seejärel lisage see ostukorvi. Juhul, kui soovite veel midagi lisada, valige tootekataloogist ka muud Teid huvitavad tooted ja lisage need ostukorvi.

3. Valige Ostukorv ja kontrollige üle kauba kogus (rehvid on kataloogis ühekaupa, veljed komplektina (4tk)).

4. Täitke andmed tellimusvormil (Tellija nimi, aadress, telefon, postiaadress, kuhu soovite kauba kohaletoimetamist).

5. Peale tellimusvormi täitmist toimub tasumine. Juhul, kui pangalinkide nimekirjas pole Teile sobivat, siis palume Teil tellimus välja trükkida ja ülekande võib teha ka tavaliselt interneti panka sisse logides.

NB! Kauba paneme teele peale tellimuse summa laekumist meie arvelduskontole.

Kauba kohaletoimetamise aeg: 1-2 tööpäeva.

Tellimine: See on imelihtne! Vali menüüst otsitava toote mõõdud, tüüp ja omadused. Lisainfot ja mustrinäidist saate vaadata klikates toote ees oleval pildil. Olles välja valinud Teile sobivad tooted, lisage need ostukorvi määrates soovitava koguse. Valuvelgede osas on kuvatud 4 velje hind. Tellimuse täitmisel jälgige juhiseid. Ei mingit registreerimist ega sisse logimist!

Tasumine: Kauba ostmist saate alustada valides lehelt toote ja seejärel lisate selle ostukorvi. Tellimuse eest saate tasuda pangalingi kaudu internetipangas. Kaup ja arve saadetakse Teile peale makse sooritamist.

Järelmaks: Kaupa on võimalik osta ka järelmaksuga. Selleks palume oma järelmaksusoovist teatada info@kummipood.com või telefonil +3725231495.

Tartus ja Tallinnas on võimalik ette teatamisel osta kaupa ka ettemaksuta. Selleks palume eelnevalt helistada meie kontakttelefonil +3725231495 või saata kiri info@kummipood.com.

Kauba kättetoimetamine: Sooritades ostu toimetatakse kaup kulleriga Teie poolt määratud aadressile 1-4 tööpäeva jooksul. Tavaliselt jõuab kaup tellijani Eesti piires 1-2 tööpäevaga.

Garantii: Kõikide toodete garantiiaeg on 2 aastat. Garantii katab toote materjali ja valmistusvead. Garantii alla ei kuulu ekspluatatsiooni käigus toodete normaalne kulumine. Sama kehtib ka toodetele, mis on valesti paigaldatud mida on puudulikult hooldatud, valesti kasutatud või kasutatud võistlusautol. Loe lähemalt garantii- ja tagastamistingimused.

Tagastamine: Tellitud tooted on võialik tagastada 14 päeva jooksul peale ostu sooritamist. Tagastamisel peavad toodetel olema originaalpakendid avamata, tooted kasutamata. Toodete tagastamisel ei hüvitata transpordikulu.

Kõik küsimused ja ettepanekud on teretulnud e-posti aadressile info@kummipood.com.

AS Swedbank: Liivalaia 8, Tallinn IBAN: EE522200221037987807 SWIFT/BIC: HABAEE2X

AS SEB Pank: Tornimäe 2, Tallinn IBAN: EE591010220075363018 BIC/SWIFT: EEUHEE2X